Çevre ve Ekonomik Yatırım Merkezi Singapur

Çevre yatırımlarında lider bir kent devleti. Sanayi kuruluşları, uluslar arası kirlilikler ve doğal kaynaklar bakımından eksik olması yakın zamanda elde ettiği bağımsızlığı ile birlikte başlayan ülke planlamalarının merkezine çevre kavramı oturtmasına neden oldu.

Devamını Oku

Doğa ve Lüks...

Yeşilin, suyun, sarp ve karlı dağların ve daha birçok güzelliğin ana vatanı. Yeşille bütünleşmiş, yeşile boyanmış göllere düşen karlı dağların yansımasından oluşan kartpostallık görüntüler…

Devamını Oku

Yeşil Teknolojide Lider Ülke: Almanya

Uzun yıllardır ulusal düzeyde izlediği çevre politikaları ile günün gereklerine uygun uzun vadeli ve sürüdürülebilir iklim ve enerji politikasına doğru emin adımlarla yürüyen Almanya,  2011 yılında aldığı nükleer enerjiye veda etme kararı çerçevesinde attığı adımlarla da 2022 yılında son nükleer santrali de kapatmayı planlıyor.

Devamını Oku

İSVEÇ

AB’nin toplam enerji tüketiminde yenilenebilir kaynakların kullanımı üzerine araştırma yapan Avrupa İstatistik Ofisi (Eurostat) verilerine göre enerji tüketiminde yenilenebilirlerin payı İsveç'te yüzde 52,1, Letonya'da yüzde 37,1, Finlandiya'da yüzde 36,8 ve Avusturya'da yüzde 32,6 olarak hesaplandı. Bu oran Lüksemburg'da yüzde 3,6, Malta'da yüzde 3,8 ve Hollanda'da yüzde 4,5 seviyelerinde kaldı.

Devamını Oku
Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Directive 'safe_mode' is deprecated in PHP 5.3 and greater
in expression :
file : Unknown