Çevre ve İSG Laboratuvar Teknoloji Tedarikçisi

Temsil ettiği uluslararası tanımmış firmaların ürünleri ile lider çevre ve İSG laboratuvar teknoloji tedarikçileri arasında yer alan ÇEV-TEK, satış sonrası verdiği hizmetler, müşterilerine verdiği tam kapasite hizmet ve kurduğu AVL Kalibrasyon Laboratuvarı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Çevre ve İSG laboratuvarları için son teknoloji cihazları Türkiye pazarına sunan ÇEV-TEK, 2011 yılında ana hedef olarak ses seviyesi ölçüm cihazları ve ivme ölçerlerin kalibrasyon hizmetini sunmak için AVL Kalibrasyon Laboratuvarlarını kurarak müşterilerine tam kapasite hizmet sunmak için adım attı. Her yıl kapsamını genişlettiklerini dile getiren Çev-Tek Kurucusu Yunus NEVAYESHİRAZİ, “AVL Kalibrasyon Laboratuvarlarını da bünyemize katarak sunduğumuz tedarik hizmetlerimize kalibrasyon hizmetlerini de kattık. Uluslararası ölçüm standartlarına uygun kalibrasyon hizmeti veren ve bu hizmeti bu standartların gereğini yerine getirmek için ciddi yatırımlar yaptık. Kalibrasyonların standartlara uyumlu yapılmasının önemini müşterilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Uluslar arsı kalibrasyon sistemlerini  kullanarak test ve ölçüm aletlerinin doğruluğunu tespit ettiğimiz laboratuvarımız ile daha doğru ve kaliteli cihazlar ile çalışmanıza olanak sağlamaya çalışıyoruz.” diyerek laboratuvar hakkında bilgi verdi.

1997 tarihinden itibaren ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çevre sektöründe yer alana ÇEV-TEK ve hizmetleri hakkında bilgi veren Nevayeshirazi, “ Akustik, titreşim, akış, basınç, sıcaklık kalibrasyonları ve kalibrasyon sistem danışmanlığı, firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri ile standartlara uygun ölçüm ve kalibrasyon eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca firmamızın hizmet alanını 2014 yılından beri 17025 standardına uyumlu yazılımlar ile geliştirdi. Bahsi geçen yazılım web tabanlı bir yazılım olup şirketleri tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.” açıklamasında bulundu.